Mail Logger (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Subject
eo: Temo

en: Language
eo: Lingvo

en: Reset
eo: Restarigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Field
eo: Kampo

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: Date format
eo: Esprimo de dato

en: Never
eo: Neniam

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Filter
eo: Filtrilo
