Mail Logger (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Subject
eu: Gaia

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Field
eu: Eremua

en: Mail
eu: Posta

en: Date format
eu: Data formatua

en: Never
eu: Inoiz ez

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Contains
eu: Edukia

en: From address
eu: Bidaltzailearen helbidea

en: No link
eu: Loturarik ez

en: Clear log messages
eu: Log mezuak ezabatu

en: This will permanently remove the log messages from the database.
eu: Eragiketa honek behin betiko ezabatuko ditu log mezuak datu-basetik.
