Mail Logger (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Language
kk: Тіл

en: Reset
kk: Ысыру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Field
kk: Өріс

en: Never
kk: Ешқашан

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Filter
kk: Фильтрле
