Mail Logger (7.x-1.3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ta: பொருள்

en: Language
ta: மொழி

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Filter
ta: வடிகட்டி
