Mail Logger (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Field
vi: Trường

en: Mail
vi: Thư

en: Date format
vi: Định dạng ngày

en: Never
vi: Không bao giờ

en: To
vi: Đến

en: From
vi: Từ

en: Filter
vi: Lọc

en: Contains
vi: Chứa

en: To Date
vi: Đến ngày

en: From address
vi: Địa chỉ gửi đi

en: No link
vi: Không liên kết

en: Entries
vi: Mục

en: Link this field
vi: Liên kết trường này

en: Date sent
vi: Ngày gửi

en: Clear log messages
vi: Xóa các thông báo

en: This will permanently remove the log messages from the database.
vi: Thao tác này sẽ xóa toàn bộ các thông báo khỏi CSDL.
