Mail Logger (7.x-1.4) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Subject
be: Тэма

en: Language
be: Мова

en: Reset
be: Скінуць

en: Settings
be: Налады

en: Field
be: Поле

en: Mail
be: Пошта

en: Date format
be: Фармат даты

en: Never
be: Ніколі

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Contains
be: Утрымлівае

en: No link
be: Няма спасылкі

en: Clear log messages
be: Чысціць журнал паведамленняў

en: This will permanently remove the log messages from the database.
be: Гэта будзе пастаянна выдаляць журнальныя паведамленні з базы дадзеных.
