Mail Logger (7.x-1.4) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Body
br: Korf

en: Subject
br: Danvez

en: Settings
br: Arventennoù

en: Mail
br: Postel

en: Date format
br: Furmad deiziad

en: Filter
br: Sil
