Mail Logger (7.x-1.4) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Subject
hi: विषय

en: Language
hi: भाषा

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Mail
hi: मेल

en: Date format
hi: तारीख प्रारूप

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: To
hi: को

en: From
hi: से

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Contains
hi: मे हैं

en: No link
hi: कोई लिंक नहीं
