Mail Logger (7.x-1.4) - en to hu translation catalogue (52 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Subject
hu: Tárgy

en: Language
hu: Nyelv

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Field
hu: Mező

en: Mail
hu: Levél

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: Never
hu: Soha

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: Filter
hu: Szűrő

en: Contains
hu: Tartalmazza

en: To Date
hu: Záró dátum

en: Outgoing Mail log entries
hu: Kimenő levél naplóbejegyzések

en: View Mails that have been sent from this site.
hu: A webhelyről elküldött levelek megtekintése.

en: View information about a single logged mail entry
hu: Információ megtekintése egy sima, naplózott levél bejegyzésről

en: all mail types
hu: minden levéltípus

en: Filter by Mailkey
hu: Szűrés levélkulcs alapján

en: Mailkey
hu: Levélkulcs

en: Date Sent
hu: Küldés dátuma

en: Mail Logger
hu: Levélnaplózó

en: From address
hu: Feladó címe

en: No link
hu: Nincs hivatkozás

en: Entries
hu: Bejegyzések

en: This will override any other link you have set.
hu: Ez felülír bármilyen beállított hivatkozást.

en: Link this field
hu: Ez a mező hivatkozzon

en: Date sent
hu: Küldés dátuma

en: With a mailto:
hu: Egy mailto:-val

en: Clear log messages
hu: Napló törlése

en: This will permanently remove the log messages from the database.
hu: A naplóbejegyzések véglegesen el lesznek távolítva az adatbázisból.

en: No Mail Logger record found with id: %id
hu: Nem található naplóbejegyzés erre az azonosítóra: %id

en: An e-mail has been sent and logged.
hu: Egy email elküldésre és naplózásra került.

en: The unique mail ID.
hu: Az egyedi levélazonosító.

en: The mail key.
hu: A levélkulcs.

en: The mail recipient's e-mail address(es) as entered in the mail.
hu: A levél címzettjeinek email címei (ahogy a levélben meg lett adva).

en: The unfiltered mail recipient's e-mail address(es) as entered in the mail. WARNING - raw user input.
hu: A szűretlen levél címzettjeinek e-mail címei (ahogy a levélben meg lett adva). Figyelem! Nyers felhasználói bevitel.

en: The mail subject.
hu: A levél tárgya.

en: The unfiltered mail subject. WARNING - raw user input.
hu: A szűretlen levél tárgya. Figyelem! Nyers felhasználói bevitel.

en: The mail message body.
hu: A levél törzse.

en: The unfiltered mail message body. WARNING - raw user input.
hu: A szűretlen levél törzse. Figyelem! Nyers felhasználói bevitel.

en: The mail sender's e-mail address as entered in the mail.
hu: A levél küldőjének email címe (ahogy a levélben meg lett adva).

en: The unfiltered mail sender's e-mail address as entered in the mail. WARNING - raw user input.
hu: A szűretlen levél küldőjének e-mail címe (ahogy a levélben meg lett adva). Figyelem! Nyers felhasználói bevitel.

en: The date the mail was sent.
hu: A levél küldésének dátuma.

en: The language of the mail.
hu: A levél nyelve.

en: Logs all outgoing mail that passes through the drupal_mail function.
hu: Minden kimenő levelet naplóz, amely keresztül halad a drupal_mail függvényen.

en: Clear mail log
hu: Levélnapló tisztítása

en: Mail logs cleared.
hu: A levél napló törlése megtörtént.

en: Access Mail Logger
hu: Hozzáférés a <em>Mail Logger</em> modulhoz

en: View Mail Logger Information
hu: Mail Logger információk megtekintése

en: Outgoing Mail log
hu: Kimenő levelek naplója

en: * empty *
hu: * üres *
