Mail Logger (7.x-1.4) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Subject
ja: 件名

en: Language
ja: 言語

en: Reset
ja: リセット

en: Settings
ja: 設定

en: Field
ja: フィールド

en: Mail
ja: メール

en: Date format
ja: 日付の書式

en: Never
ja: なし

en: To
ja: 宛先

en: From
ja: 送信元

en: Filter
ja: フィルター

en: Contains
ja: 含む

en: From address
ja: 差出人アドレス

en: No link
ja: リンクなし

en: This will override any other link you have set.
ja: 他に設定したリンクがあれば、それによって上書きされます。

en: Link this field
ja: このフィールドをリンク

en: With a mailto:
ja: 「mailto:」付きで

en: Clear log messages
ja: ログメッセージを消去

en: This will permanently remove the log messages from the database.
ja: これはデータベースからログメッセージを完全に削除します。
