Mail Logger (7.x-1.4) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Subject
ro: Subiect

en: Language
ro: Limba

en: Reset
ro: Resetează

en: Settings
ro: Setări

en: Field
ro: Câmp

en: Mail
ro: E-mail

en: Date format
ro: Format dată

en: Never
ro: Niciodată

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Filter
ro: Filtru

en: Contains
ro: Conține

en: To Date
ro: Până La Data

en: No link
ro: Niciun link

en: Link this field
ro: Legați acest câmp

en: Clear log messages
ro: Golire mesaje log

en: This will permanently remove the log messages from the database.
ro: Aceasta va elimina permanent mesajele de intrare în jurnal din baza de date.
