Mail Logger (7.x-1.5) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Subject
az: Mövzu

en: Language
az: Dil

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Field
az: Sahə

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Never
az: Heç vaxt

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Contains
az: Tərkibində

en: No link
az: Link yoxdur
