Mail Logger (7.x-1.5) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Subject
fi: Aihe

en: Language
fi: Kieli

en: Reset
fi: Palauta

en: Settings
fi: Asetukset

en: Field
fi: Kenttä

en: Mail
fi: Sähköposti

en: Date format
fi: Päivämäärän muoto

en: Never
fi: Ei koskaan

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Filter
fi: Suodatus

en: Contains
fi: Sisältää

en: From address
fi: Lähettäjän sähköpostiosoite

en: No link
fi: Ei linkkiä

en: This will override any other link you have set.
fi: Tämä ohittaa kaikki toiset linkit joita olet asettanut.

en: Link this field
fi: Linkitä kenttä

en: With a mailto:
fi: Mailto'lla:

en: Clear log messages
fi: Poista lokiviestit

en: This will permanently remove the log messages from the database.
fi: Tämä poistaa lokimerkinnät pysyvästi tietokannasta.
