Mail Logger (7.x-1.5) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Subject
fil: Paksa

en: Language
fil: Wika

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: To
fil: Para kay

en: From
fil: Mula kay

en: Filter
fil: Salain
