Mail Logger (7.x-1.5) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Subject
he: נושא

en: Language
he: שפה

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: Field
he: שדה

en: Mail
he: מייל

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Never
he: אף פעם

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Filter
he: סינון

en: Contains
he: מכיל

en: To Date
he: 'עד תאריך'

en: From address
he: מכתובת

en: No link
he: אין קישור

en: This will override any other link you have set.
he: ידרוס כל קישור אחר שהגדרת.

en: Link this field
he: קשר את השדה הזה

en: With a mailto:
he: עם 'שלח אל':

en: Clear log messages
he: נקה הודעות יומן
