Mail Logger (7.x-1.5) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Subject
hy: Թեմա

en: Language
hy: Լեզու

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Field
hy: Դաշտ

en: Mail
hy: Փոստ

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Never
hy: Երբեք

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Contains
hy: Պարունակում է
