Mail Logger (7.x-1.5) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Language
is: Tungumál

en: Reset
is: Endursetja

en: Settings
is: Stillingar

en: Field
is: Svæði

en: Mail
is: Póstur

en: Date format
is: Dagsetningarsnið

en: Never
is: Aldrei

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Filter
is: Sía

en: Contains
is: Inniheldur

en: No link
is: Enginn tengill
