Mail Logger (7.x-1.5) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Language
mr: भाषा

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Settings
mr: संरचना

en: Mail
mr: ईमेल

en: Date format
mr: तारीख आराखडा

en: Never
mr: कधीही नाही

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून

en: Filter
mr: गाळणी
