Mail Logger (7.x-1.5) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Subject
pl: Tytuł

en: Language
pl: Język

en: Reset
pl: Resetuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Field
pl: Pole

en: Mail
pl: Poczta

en: Date format
pl: Format daty

en: Never
pl: Nigdy

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Filter
pl: Filtr

en: Contains
pl: Zawiera

en: To Date
pl: Data końcowa

en: From address
pl: Adres nadawcy

en: No link
pl: Bez odnośnika

en: This will override any other link you have set.
pl: Zastąpi jakikolwiek inny odnośnik ustawiony dla tego pola.

en: Link this field
pl: Podlinkuj to pole

en: Date sent
pl: Data wysłania

en: With a mailto:
pl: Z "wyślij do:" (mailto:)

en: Clear log messages
pl: Wyczyść wpisy dziennika

en: This will permanently remove the log messages from the database.
pl: Usuwa na stałe wpisy w dzienniku z bazy danych.
