Mail Logger (7.x-1.5) - en to pt translation catalogue (24 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Subject
pt: Assunto

en: Language
pt: Idioma

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Settings
pt: Definições

en: Mail
pt: Correio

en: Date format
pt: Formato de data

en: Never
pt: Nunca

en: To
pt: Para

en: From
pt: De

en: Filter
pt: Filtro

en: Contains
pt: Contém

en: To Date
pt: Para Data

en: View Mails that have been sent from this site.
pt: Exibir e-mails enviados a partir deste site.

en: all mail types
pt: todos os tipos de correio

en: Filter by Mailkey
pt: Filtrar por chave de correio

en: Date Sent
pt: Data de envio

en: From address
pt: Endereço do remetente

en: No link
pt: Nenhuma ligação

en: This will override any other link you have set.
pt: Isto irá substituir qualquer outra ligação que tenha estabelecido.

en: Link this field
pt: Ligar este campo

en: With a mailto:
pt: Com um endereço de email:

en: Clear log messages
pt: Eliminar mensagens de registo

en: This will permanently remove the log messages from the database.
pt: Esta acção irá remover as mensagens de relatório da base de dados.
