Mail Logger (7.x-1.5) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Date format
th: รูปแบบวันที่

en: Never
th: ไม่เคย

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: Contains
th: ประกอบด้วย

en: Clear log messages
th: ล้างข้อความ Log

en: This will permanently remove the log messages from the database.
th: จะลบข้อความบันทึกจากฐานข้อมูล
