Mail Logger (7.x-1.5) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Subject
tr: Konu

en: Language
tr: Dil

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Field
tr: Alan

en: Mail
tr: Posta

en: Date format
tr: Tarih biçimi

en: Never
tr: Asla

en: To
tr: Kime

en: From
tr: Kimden

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Contains
tr: İçerir

en: To Date
tr: Tarihe

en: Mailkey
tr: E-posta anahtarı

en: From address
tr: Gönderenin adresi

en: No link
tr: Bağlantı yok

en: This will override any other link you have set.
tr: Bu, ayarladığınız diğer tüm bağlantıları geçersiz kılacaktır.

en: Link this field
tr: Bu alanda bağlantı

en: Clear log messages
tr: Günlük iletilerini temizle

en: This will permanently remove the log messages from the database.
tr: Bu, günlük iletilerini veritabanından kalıcı olarak silecek.
