Mail Logger (7.x-1.6) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Subject
ca: Assumpte

en: Language
ca: Llengua

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Field
ca: Camp

en: Mail
ca: Correu

en: Date format
ca: Format de la data

en: Never
ca: Mai

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Filter
ca: Filtra

en: Contains
ca: Conté

en: To Date
ca: Data de fi

en: From address
ca: Adreça del remitent

en: No link
ca: Sense enllaç

en: Entries
ca: Entrades

en: This will override any other link you have set.
ca: Això sobreescriu qualsevol altre enllaç que hàgiu definit.

en: Link this field
ca: Enllaça aquest camp

en: With a mailto:
ca: Amb un mailto:

en: Clear log messages
ca: Neteja els missatges del registre

en: This will permanently remove the log messages from the database.
ca: Això esborrarà permanentment els missatges de registre de la base de dades.
