Mail Logger (7.x-1.6) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Subject
cy: Testun

en: Language
cy: Iaith

en: Reset
cy: Ailosod

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Field
cy: Maes

en: Date format
cy: Fformat dyddiad

en: Never
cy: Byth

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Contains
cy: Yn cynnwys

en: To Date
cy: I dyddiad

en: From address
cy: Gan gyfeiriad

en: No link
cy: Dim dolen

en: Link this field
cy: Cysylltu'r maes yma

en: With a mailto:
cy: Gyda Post_at:
