Mail Logger (7.x-1.6) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Language
ku: زمان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Field
ku: خانە

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Contains
ku: لەخۆیەوە گرتووە

en: Clear log messages
ku: سڕینەوەی پەیامەکانی تۆمار

en: This will permanently remove the log messages from the database.
ku: ئەمکارە پەیامەکانی تۆمار بە یەکجاری لە بنکەی دراوە دەسڕێتەوە.
