Mail Logger (7.x-1.6) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Subject
lt: Tema

en: Language
lt: Kalba

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Field
lt: Laukelis

en: Mail
lt: Paštas

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Never
lt: Niekada

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Contains
lt: Turi

en: From address
lt: Nuo adresas

en: Clear log messages
lt: Išvalyti įrašų žinutes

en: This will permanently remove the log messages from the database.
lt: Tai visam laikui pašalins žurnalo įrašus iš duomenų bazės.
