Mail Logger (7.x-1.6) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ
