Mail Logger (7.x-1.6) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Body
sk: Text

en: Subject
sk: Predmet

en: Language
sk: Jazyk

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Field
sk: Pole

en: Mail
sk: Pošta

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Never
sk: Nikdy

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Contains
sk: Obsahuje

en: From address
sk: Adresa odosielateľa

en: No link
sk: Žiadny odkaz

en: Link this field
sk: Spojiť toto pole

en: With a mailto:
sk: S mailto:

en: Clear log messages
sk: Zmazať správy v logu

en: This will permanently remove the log messages from the database.
sk: Záznamy z logu budú natrvalo odstránené z databázy.
