Mail Logger (7.x-1.6) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Subject
sl: Zadeva

en: Language
sl: Jezik

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Field
sl: Polje

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Never
sl: Nikoli

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od
