Mail Logger (7.x-1.6) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Subject
sr: Предмет

en: Language
sr: Језик

en: Settings
sr: Подешавања

en: Mail
sr: Пошта

en: Date format
sr: Формат датума

en: Filter
sr: Филтрирај
