Mail Logger (7.x-1.7) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Subject
ar: الموضوع

en: Language
ar: اللغة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Field
ar: الحقل

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: Never
ar: أبدا

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Filter
ar: انتقاء

en: Contains
ar: يحتوي

en: From address
ar: من العنوان

en: This will override any other link you have set.
ar: سيلغي هذا أي رابط أخر قمت بحفظه

en: This will permanently remove the log messages from the database.
ar: هذه العملية تقوم بحذف جميع رسائل السجل من قاعدة البيانات.
