Mail Logger (7.x-1.7) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Subject
bg: Тема

en: Language
bg: Език

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Field
bg: Поле

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Never
bg: Никога

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Filter
bg: Филтър

en: From address
bg: Изходящ адрес
