Mail Logger (7.x-1.7) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Subject
el: Θέμα

en: Language
el: Γλώσσα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Field
el: Πεδίο

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Never
el: Ποτέ

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Contains
el: Περιέχει

en: From address
el: Διεύθυνση του αποστολέα

en: No link
el: Χωρίς σύνδεσμο

en: This will override any other link you have set.
el: Αυτό θα παρακάμψει κάθε άλλο σύνδεσμο που έχετε ορίσει.

en: This will permanently remove the log messages from the database.
el: Αυτό θα απομακρύνει οριστικά τα μηνύματα ημερολογίου από τη βάση δεδομένων.
