Mail Logger (7.x-1.7) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Language
mn: Хэл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Field
mn: Талбар

en: Mail
mn: Шуудан

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: Filter
mn: Шүүлтүүр
