Mail Logger (7.x-1.7) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: From
my: မှ
