Mail Logger (7.x-1.7) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Language
se: Giella

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Field
se: Gieddi

en: Mail
se: E-boasta
