Mail Logger (7.x-1.7) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Subject
sq: Subjekti

en: Language
sq: Gjuha

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Never
sq: Asnjëherë

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Filter
sq: Filtri
