Mail Logger (7.x-1.7) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Language
ta: மொழி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Reset
ta: மீளமை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Field
ta: புலம்

en: Mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: Date format
ta: தேதி வடிவம்

en: Never
ta: இல்லை

en: To
ta: பெறுநர்

en: From
ta: அனுப்புநர்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: No link
ta: இணைப்பில்லை
