Mail Logger (7.x-1.7) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Subject
te: విషయం

en: Language
te: భాష

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Mail
te: మెయిల్

en: Date format
te: తేదీ ఆకృతి

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: Filter
te: వడపోయి
