Mail Logger (7.x-1.7) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Subject
gl: Asunto

en: Language
gl: Idioma

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Settings
gl: Axustes

en: Field
gl: Campo

en: Mail
gl: Correo-e

en: Date format
gl: Formato de data

en: Never
gl: Nunca

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Filter
gl: Filtro

en: Contains
gl: Contén

en: To Date
gl: Até Data

en: No link
gl: Sen ligazón

en: This will override any other link you have set.
gl: Esto sobrescribirá calquer outro enlace que teña establecido.

en: Link this field
gl: Ligar este campo

en: This will permanently remove the log messages from the database.
gl: Isto ha eliminar permanentemente as mensaxes do rexistro da base de datos.
