Mail Safety (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Subject
jv: Subyek

en: none
jv: ora ana

en: Settings
jv: Sétingan

en: Mail
jv: Surat

en: Module
jv: Modul

en: To
jv: Marang

en: Details
jv: Lengkapé

en: Send
jv: Kirim

en: Key
jv: Kunci

en: Dashboard
jv: Dasbor
