Mail Safety (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Subject
be: Тэма

en: none
be: няма

en: Settings
be: Налады

en: Mail
be: Пошта

en: Module
be: Модуль

en: Never
be: Ніколі

en: To
be: Каму

en: Details
be: Падрабязна

en: Send
be: Адаслаць

en: Key
be: Ключ

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў

en: Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.
be: Патрабуецца правільна наладзіць <a href="@cron">задача абслугоўвання крона</a>.
