Mail Safety (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Subject
eu: Gaia

en: none
eu: bat ere ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Mail
eu: Posta

en: Module
eu: Modulua

en: Never
eu: Inoiz ez

en: To
eu: Nori

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Send
eu: Bidali

en: Key
eu: Giltza

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.
eu: Beharrezkoa da <a href="@cron">cron mantzen zereginak</a> ongi konfiguratuak izatea.
