Mail Safety (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Subject
id: Judul

en: none
id: tidak ada

en: Settings
id: Pengaturan

en: Mail
id: Email

en: Module
id: Modul

en: Never
id: Tidak pernah

en: To
id: Untuk

en: Details
id: Rincian

en: Send
id: Kirim

en: Key
id: Kunci

en: Dashboard
id: Dasbor

en: Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.
id: Memerlukan konfigurasi <a href="@cron">tugas perawatan cron</a> yang tepat.
