Mail Safety (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: none
km: គ្មាន

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Never
km: កុំ

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Key
km: សំខាន់

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង

en: Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.
km: ទាម​ទារ​ <a href="@cron">ភារកិច្ច​តំហែ​ទាំ​ cron</a> ដែល​បាន​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​ត្រឹម​ត្រូវ​ ។
