Mail Safety (7.x-1.3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Subject
ta: பொருள்

en: none
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Details
ta: விபரங்கள்
