Mail Safety (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: none
th: ไม่มี

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Never
th: ไม่เคย

en: To
th: ถึง

en: Details
th: รายละเอียด

en: Send
th: ส่ง

en: Key
th: คีย์

en: Dashboard
th: หน้าหลัก

en: Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.
th: ต้องการการติดตั้ง <a href="@cron">cron maintenance task</a> ที่ถูกต้อง
