Mail Safety (7.x-1.4) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Subject
bg: Тема

en: none
bg: не

en: Settings
bg: Настройки

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: Never
bg: Никога

en: To
bg: До

en: Details
bg: Детайли

en: Send
bg: Изпрати

en: Key
bg: Ключ

en: Dashboard
bg: Табло
