Mail Safety (7.x-1.4) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Subject
bn: বিষয়

en: none
bn: একটিও নয়

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Module
bn: মডিউল

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: To
bn: বরাবর

en: Details
bn: বিস্তারিত

en: Dashboard
bn: ড্যাশবোর্ড
