Mail Safety (7.x-1.4) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Subject
cs: Předmět

en: none
cs: žádné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Mail
cs: E-mail

en: Module
cs: Modul

en: Never
cs: Nikdy

en: To
cs: Komu

en: Details
cs: Detaily

en: Send
cs: Poslat

en: Key
cs: Klíč

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.
cs: Vyžaduje správně nakonfigurovaný <a href="@cron">cron</a>.
